NUMERACJA DRZWI

Bardzo ważny produkt o który warto zadbać w każdym biurze i hotelu. Numeracja drzwi jest jak drogowskaz lub mapa bez której nikt się nie obejdzie. Tabliczki z indywidualną numeracją drzwi wykonujemy w różnych kolorach i kształtach: elips, kwadratów, prostokątów lub jako oddzielne cyfry. Montaż jest prosty i przyjemny ponieważ tabliczki dostarczamy podklejone specjalną pianką montażową, która pozwala na szybkie i mocne przyklejenie tabliczek do każdej powierzchni drzwi.

Materiały:
– laminaty grawerskie metalizowane szczotkowane (metal napylony na laminat) wiernie naśladujące strukturę metalu (mosiądz, stal, aluminium, mosiądz, brąz)
– grubość laminatu: 1,6mm

Opcjonalne materiały:
– dystans

Cena: uzależniona od ilości sztuk w zamówieniu.

Przykładowe wzory wraz z wyceną znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym
www.grawernia.pl

Termin realizacji: od 2 do 7 dni uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.

Szczegóły zamówienia można ustalić telefonicznie – infolinia: 801 090 121 lub przesyłając do nas e-mail: biuro@grawerowanielaserem.pl

Galeria

Przeznaczenie: numerki na drzwi, numeracja pokoi, cyfry, wycinanie cyfr, tabliczki na drzwi, tabliczki z numeracją drzwi, obrandowanie hotelu, cyfry samoprzylepne, cyfry z mosiądzu, cyfry metalowe, cyfry z laminatu….

GRAWERNIA Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)
Wykorzystywanie, kopiowanie lub powielanie pomysłów autorskich w celach zarobkowych bez pisemnego zezwolenia wydanego przez firmę Nowpol 2
jest surowo zabronione. Naruszenie praw autorskich pociąga za sobą konsekwencje prawne określone w kodeksie karnym.