DYPLOMY, CERTYFIKATY, WYRÓŻNIENIA

Z dużą starannością wykonujemy dyplomy, certyfikaty i wyróżnienia, które stają się wyjątkowe dzięki technologii grawerowania i wycinania laserowego. Zespół grafików od wielu lat specjalizuje się w produkcji oryginalnych dyplomów, które mogą sprostać wymaganiom najbardziej wybrednych klientów. Każdy projekt jest starannie przemyślany i zaprojektowany tak, aby uwzględniał charakter i rangę uroczystości podczas której będzie wręczany. Nasze realizacje wykonujemy dla szerokiej grupy odbiorców.


Materiały z których produkujemy dyplomy:
– podkład drewniany z prawdziwego drewna lub podkład MDF z okleiną drewnopodobną
– laminaty grawerskie metalizowane szczotkowane (metal napylony na laminat) wiernie naśladujące strukturę metalu (mosiądz i stal)
– grubość laminatu: 1,6mm


Opcjonalne materiały:
– szkło
– skóra
– akryl
– aluminium


Rodzaj znakowania:
– trwały grawer laserem odporny na promieniowanie UV (nie znika jak to bywa przy dyplomach wykonanych techniką grawertonu)


Dodatki: etui w kolorze czerwonym, zielonym lub granatowym

Dostępność: od 1 do 5000 sztuk


Cena:
– uzależniona od wymiarów dyplomu
– uzależniona od ilości sztuk w zamówieniu

Przykładowe wzory wraz z wyceną znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym
www.grawernia.pl

Termin realizacji: od 2 do 7 dni uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.

Szczegóły zamówienia można ustalić telefonicznie – infolinia: 801 090 121 lub przesyłając do nas e-mail: biuro@grawerowanielaserem.pl

Galeria dyplomów

Przeznaczenie: dyplom rocznicowy, dyplom z okazji przejścia na emeryturę, dyplom dla firmy, podziękowanie za współpracę, dyplom gratulacyjny, dyplom na osiemnastkę, śmieszny dyplom, certyfikat jakości, certyfikat partnerski, dyplom partnerski, dyplom sportowy, dyplom za zajęcie miejsca, dyplom za dobre osiągi sprzedaży, dyplom na komunię, dyplomy ślubne, podziękowanie dla rodziców…

GRAWERNIA Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)
Wykorzystywanie, kopiowanie lub powielanie pomysłów autorskich w celach zarobkowych bez pisemnego zezwolenia wydanego przez GRAWERNIA Sp. z o.o.
jest surowo zabronione. Naruszenie praw autorskich pociąga za sobą konsekwencje prawne określone w kodeksie karnym.